wtorek, 7 grudnia 2010

(archiwum Sunsilk) 11.11.05 // Opowiem wam o tym, co w chmurach zapisane...


On koziorożec
Ona panna
Znaki zodiaku, przypisane nam z momentem wystawienia ciekawskiego oblicza na ten boży świat w chwili takiej, a takiej, dnia takiego, a nie innego. Wierzyć, nie wierzyć w ich przesłanki? Jeśli naprawdę istnieją wyjątki od reguł to mogę wierzyć. W naszym stadzie funkcjonują dwa damskie skorpiony, dwie mieszane panny i jeden samiec koziorożec. Niezła mieszanka. Jak tak poczytać pierwszy lepszy horoskop, to na pewno, jeśli chodzi o panny (moja pani i junior), dementuję stanowczo mit o ich pedantyczności i zamiłowaniu do porządku, w życiu nie widziałam bardziej bałaganiarskich, oszołomowatych i haotycznych w działaniu stworzeń rodzaju ludzkiego. Porządki, owszem, ale w przypływie jakiegoś niezdrowego ataku lub w przypadku bodźca przymusu w postaci zapowiedzianych gości. Czytamy dalej: wytrwałe w dążeniu do celu (niech będzie), cierpliwe (ok),wyrozumiałe (jak najbardziej, choć do czasu), oszczędne (litości, nie powierzajcie im większej sumy pieniędzy), sprawiedliwe i bezstronne (tak), ulubione miejsce: kuchnia (tu głośne, ironiczne parsknięcie). A co u skorpionów (ja i Sylwia): spokojne, poważne, nieufne (potwierdzam) nie potrafiące nigdzie zagrzać miejsca na dłużej (faktycznie, ale świat taki ciekawy), niestałe w uczuciach (o wypraszam sobie, jestem wierna do szpiku kości, a młoda nie miała jeszcze okazji tego sprawdzić), próżne i łase na pochlebstwa (no, cóż w moim przypadku, zawstydzona opuszczam skromnie oczęta), ulubione miejsce: łazienka (kocham wodę, więc potwierdzam). Pan domu- koziorożec: uczciwy, wrażliwy, praktyczny, uparty w dążeniu do celu, logiczny, dobrze zorganizowany, bezinteresowny, WIERNY I LOJALNY W MIŁOŚCI (tyle dobrego), słaby punkt skrytość i wstrzemięźliwość w okazywaniu uczuć. Ulubione miejsce- wśród drzew (moja pani wmusiła w niego miłość do działki, więc się potwierdza). Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że wszystkie znaki na ziemi i niebie, wszystkie mądre księgi astronomiczne oraz horoskopy w brukowych szmatławcach wskazują na fakt, że panna z koziorożcem, to najlepsze połączenie jakie może być. W przypadku moich właścicieli, to działa i to ...lat. Więc nic dodać nic ująć. Spotkali się, pokochali i kochają nadal. I jeśli doliczyć pięć lat wspólnego chodzenia do jednej klasy w szkole podstawowej, a następnie pięć lat bycia parą zanim stanęli na ślubnym kobiercu, to trochę już mają za sobą. I oby tak dalej…

komentarzy [17] Komentuj z głową »

zakochana
12.11.05 15:35, hell
// skasuj komentarz
fajnie bo ja nie chcxe robic za byka. moge ujazdzacx ihaaaaaaaaa dajcie mi siodlo i lejce.=)

zakochana
12.11.05 15:27, hell
// skasuj komentarz
ale ja nie mam siodla. ha ale moja grandmother ma wiec pozycze. jagode ujedziemy tez byk mnie oszczedzimy.=)

12.11.05 15:10, stokrotk@
// skasuj komentarz
a no jasne ;) lepiej nie ryzykować to już poważny wiek zerówka nie?? ;) mam małego braciszka ma rok i 10 miesiecy i narazie mu to nie przeszkadza ze jest maluszkiem ale zobacze za pare lat ;)))

zakochana
12.11.05 15:09, Dżustina
// skasuj komentarz
10 lat to juz troche jest :) wierze w znaki zodiaku, cos w tym jest. ja waga on byk. :)

12.11.05 15:06, Man // Sa horoskopy i Horoskopy,
// skasuj komentarz
A wiadomo,że uogólnienia tworza niescisłości i przekłamania-nigdy nie wiadomo,czy nie jest sie akurat wyjatkiem, poza tym do solidnego Horoskopu niezbedna jest nawet dokładna godzina narodzin, bo co pare minut sie toto zmienia:) Nie wiem-czy mam napisac -pozdrawiam, czy moze...hau, hau?;)))

zakochana
12.11.05 15:01, hell
// skasuj komentarz
tez nie wierze jedna wielka sciema co roku to samo pisza. a z moim niby pasujemy do siebie ale nie wglebiam sie nie znam szczegolow tych wrozb. wiec Ci nie powiem. proponuje zalozyc rodeo ihaaaaa. bedziemy ujazdac byki.=)

12.11.05 14:57, stokrotk@
// skasuj komentarz
dzięki że mnie odwiedziłaś i zapraszam częściej pozdrawiam ;) a 25 dzieciaczków to chyba przedszkole a 2 to rodzinka ;) pozdrawiam

zakochana
12.11.05 14:47, hell
// skasuj komentarz
wierzysz w horoskopy[?] w fgwiazdy itd.

zakochana
12.11.05 14:00, hell
// skasuj komentarz
jestem bykiem . majowa ze mnie dziolcha. moj mb strzelec.

12.11.05 12:20, ButterflyKiss // zapraszam
// skasuj komentarz
zapraszam do mnie na mega zabawe, impreza sie rozkreca ;)

11.11.05 18:45, minimati
// skasuj komentarz
bardzo Ci dziękuję Demi :* bardzo tego potrzebuję

spokojna
11.11.05 18:03, Jagodzia moderator
// skasuj komentarz
a ja być byk.strasznie nie do wytrzymania.strasznie mój. a co do oczów.to zielone są,chociaż kiedyś jakieś inne były.może to coś znaczy?nie wiem.chociaż w oczach chyba odbija się niebo,odbija się dusza.cały nasz lepszy świat.skarby=)

leń
11.11.05 18:01, green_eyes
// skasuj komentarz
sama zastanawiam sie czy wierzyc w horoskop. czasami niby sie sprawdza, ale la logike - nie jednym strzelcem na ziemi jestem - wiec jak itnerpretowac przeslanie?

zadowolona
11.11.05 17:19, do widzenia
// skasuj komentarz
jestem tu pierwszy raz, ale od razu masz plusika za zdjecie w profilu :D mam podobnego pieska w domku :D zapraszam do siebie, pa !

11.11.05 14:25, kuki.monster moderator
// skasuj komentarz
e- nie bylo tak źle;-) Nogi zyją! ;P A czemu Ty piszesz 'Demi' ?

11.11.05 14:20, kuki.monster moderator
// skasuj komentarz
ano wiem gdzie Pieczewo:-) Juz trochę się znam ;-) Wszedzie chodzę na piechotkę.. ostatnio z Kortowa poszłam do Alfy, z Alfy na dworzec a z dworca na jaroty aż za L'Eclerca ;-)

11.11.05 14:17, kuki.monster moderator
// skasuj komentarz
ano, męcze swój umysł na UWM, mieszkam na kortowie i... juz chyba sie nawet tam zaklimatyzowałam :) A Ty skąd jesteś? Jaroty, Dajtki, Brzeziny? hm?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że mój wpis Cię zainteresował. Dziękuję za poświęconą chwilę na komentarz :)