sobota, 20 sierpnia 2011

20.08.11r.// wszelkie naruszenie porządku niemile wiedziane

totalne skolowacenie
Wczoraj przeszłam inicjację facebookową. Tak, tak, wiem, kto nie jest zalogowany na fejsie, ten nie istnieje i takie tam, ale mi było dobrze w niebycie, nie narzekałam i gdyby nie natrętne molestowania z dwóch stron wiadomokogo, to w życiu moja noga by tam..
Ale stało się. Jak na razie wcale mnie ten fakt nie uszczęśliwił. Jak zwykle, w nowym miejscu mam poczucie odizolowania, zagubienia i to mnie zniechęca. Już zagniazdowałam sie na Blogspocie i całkiem mi tu dobrze, samej. Tu emanuje spokój i cisza, a wczoraj na fejsie wprost czułam oddechy tłumów otaczających mnie z każdej strony, jakbym wylądowała samiutka w centrum Warszawy i nie wiedziała, w którą stronę mam iść.
No co, pomarudzić sobie nie wolno? Nie lubię zmian i tyle, a może mam alergię na ludziów, dziwaczeję, pustelniczeję, tetryczeję?
A może zwyczajnie czasu brak, jako i brak w moim życiu miejsca na nudę.
I to jest to, bingo!

3 komentarze:

  1. Ty wiesz co robić jak nagle pojawisz się w Warszawie ;) Tak samo wiesz co robić jak nagle pojawisz się na fejsie :) Ze mną zawsze jest Ci lżej, a potem wręcz cudownie, więc mi tu nie marudkuj tylko biegusiem na fejsa :D

    OdpowiedzUsuń
  2. buuuu, chyba nic z tego nie będzie :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Czemuż to ? Czemuż ? Chcieć znaczy móc - wyślę Ci parę lineczków do naszych "wewnętrznych" najciekawszych dyskusji, których przegapić nie można :)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że mój wpis Cię zainteresował. Dziękuję za poświęconą chwilę na komentarz :)